חבר : כניסה למערכת |הרשמה |שלח שאלה
לחפש
- רשת מחשב - דיגיטלי אלקטרוני - באופן טבעי - היסטוריה - החיים - משחק - ספורט - איור - בידור - תחביב פנאי - תרבות ואמנות - הקהילה - מדע החינוך - בריאות - כלכלה וניהול - חקלאות - מכונה - דת - צבא - Emotion - אזור - קטגוריות אחרות
פלסטיק דליק לעקוב אחריו
10-07-2017 ספורט | מבקר
[שלח שאלה ]
מבקר | כניסה למערכת - אני חייב לענות

:תמונה
KB1024>בית , |jpg|gif|jpeg|png|:סוג
:בדוק קוד |
כל תשובות - 1
11-07-2017מבקר - תשובות
זמן פרו, פחות לרוץ מהר    . חמש שניות מהר את הבעיה הזו יש לך שני אני לא יודע מי לא יכול להתייחס התשובות המפורטות זה תלוי בסוג של מסלול לעומת הכללי בלבד, מסלול פלסטיק! יתרונו הוא כי העלות היא לא גבוהה מדי, חיים גבוהים יותר, עלויות תחזוקה נמוכות, בתי ספר רבים ומקומות ספורט משתמש מסלול פלסטיק, אשר כמה מסווגים אותו?                             מסלול פלסטיק הוא אלסטומר חומר סינטטי בעלי תכונות גומי נחת המקום לתחרות אתלטיקה משטח המדרכה, 13mm העובי הסטנדרטי, אלא גם על פי דרישות לקוח, בצבע כתום, 1960 מזניק בארצות הברית, החומר העיקרי של אלסטומר פוליאוריטן הפלסטיק מבוסס.ניסוי זה הוכיח ידי משטח המסלול, ב -30 ℃ 50 ℃, בתנאי מזג אוויר גשום, עדיין יש באיכות גבוהה " יציבות אלסטי, להחליק התנגדות ", לשימוש במשחק, יכול יותר לשחק ברמה של ספורטאים ..
    פלסטיק תכונות מסלול  
        מדרכה מצוינת;       בינוני אלסטי; גמישות טובה של מפרקי רגל ספורטאים יכולים לשחק הגנה טובה מאוד, ביעילות למנוע פציעות התנגדות ללבוש  . ללבוש התנגדות, כדי להבטיח ללבוש וציוד קבועים מבנה מדרכה יציבות לטווח ארוכים הבא קוצי 7mm ריצה, פני השטח לא ייפגעו הזדקנות התנגדות   ;. מ- UV, אוזון, רוח וגשם, ההשפעה של חומצה גופרתית ו דוהה ומציירות, לשמור התנגדות השפעת צבעים בהירה לטווח ארוך   ;. שיש שכבת שכבה ו חיץ אלסטי קשוחה יכול לספוג שטיחות משטח השפעה חזקות   ;. שימוש בניית חומר ניידת, משטח שטוח, עמיד למים, קרם הגנה, החלקה אנטי לאנשי מקצוע משחק לשחקן, עם הכשרה.במהלך היום   בכל עונה וגם הטמפרטורה יכולה לשמש ידידותי לסביבה   שינויים כימיים אליבי יציבות החומר, ואינם מהווים כל נזק לצוות הסביבה   ;.    .
            משטח מסלול משולב:  
                         החומר המשמש את משטח פלסטיק פלסטיק המחולק לשני מפלסים, התחתון הוא דבק גומי פוליאוריטן אלסטית, כמות חלקיקי גומי 1 /   5 ~ 1/6 פי, לייצר כרית אלסטומר מרוכבים, שכבת פני השטח של הנחת פלסטיק של 2 ~ 3 מ"מ עבה טהור (PU) דבק, ומפזרים גומי EPDM כמשטח ללבוש. הנחת בעובי של 13 ~ 15mm עבה. מתאים לאירועים, הוראה בבית הספר, הכשרת אתרי ספורט.  
             משטח מסלול מעורב:  
                        איכות כרית פלסטיק המכיל 25 עד 30% של גומי הצמיג פוליאוריטן (PU) פלסטיק ערבוב הניח על בסיס גמיש   עובי גוף של 9 מ"מ על, שכבת פני השטח העליון של פלסטיק הנחת 2 ~ 3 מ"מ עבה טהור (PU) דבק, ומפזרים גרגרי נגד החלקה EPDM כמו שחיקה   פגום שכבת פני השטח, הנחת לעובי כולל של 9 ~ 13 מ"מ. לאחר גמישות מתאימה, תחזוקה קלה, חיסכון בעלויות וניהול, מתאימות לכל הרמות של תחרות, הוראה בבית הספר, מסלול מקומות אימון. מתאים במיוחד יסוד בטון ומלט, בסיס אספלט נחת מלוכד היטב, חיים ארוכים.      
             משטח מסלול לנשימה:  
                        חומר מסלול לנשימה המשמש משטח פלסטיק פלסטיק המחולק לשני מפלסים, התחתון הוא דבק גומי פוליאוריטן אלסטית, בסך של גומי   1/5 ~ 1/6 פעמים הדגן, תוך שימוש בציוד סלילת מורכב משכבות חיץ אלסטי, שכבת פני השטח של גומי טהור (PU) התאגדות של גרגרי EPDM להדביק, ריסוס שכבת פני שטח מרוסס מכונית 2 ~ 3 מ"מ בעובי ללבוש שכבת פני השטח. עם גמישות טובה, לא מוגזים, מים עיליים פלסטיק חדירים, תופעת מים ראתה אחרי הגשם. מתאים הוראה בבית הספר, הכשרה, בדרך כלל מסלול מרוצה אתרי ספורט.   דליקה, להבה בצורה, עם זאת, כי בנסיבות רגילות יכול להצית, אבל מהחום יוצא.

GQAQA Q & A 2017@ זכות יוצרים