Liige : Kasutajanimi |Registreerimine |Esita küsimus
Otsing
arvutivõrk - Elektrooniline digitaalse - loomulikult - ajalugu - elu - mäng - sport - joonis - meelelahutus - Vaba hobi - Kultuur ja kunst - kogukond - Teadus - Healthcare - Majanduse ja Juhtimise - põllumajandus - masinad - religioon - sõjaline - Emotion - piirkond - Teised kategooriad -
Osale õppematerjali konkurentsi nõuda loomise tööriistade
Külaline | sport 2017-07-10
[Esita küsimus ]
Ma pean vastama - Külaline | Kasutajanimi

Pilt :
Tüüp :|jpg|gif|jpeg|png| , Bait <1024KB
| Kontrolli kood :
Kõik vastused - 1
Külaline - vastused 2017-07-11
Kasutage ppt tarkvara!
powerpoint 10 Õpetussõnad   1.   powerpoint   ei tekstitöötluse tarkvara
Mitte teha powerpoint slaid nii palju sisu slaidi. Slide on muljet publiku mällu, mis paneb inimesi arvavad. See tähendab, et sa ei pea isegi kirjutada terveid lauseid eespool lihtsa kirjelduse kohta hea.
2. Vältige lugeda sõna-sõnalt slaidi
PowerPoint tekstitöötluse tarkvara vältimatu tagajärg liiga palju kõlarid seisis lugeda sisu slaidi. Selle tulemusena sai teoks: Kõneleja unustasin enamiku oma publik on kirjaoskajad, saate lugeda ise. Kui soovite, et inimesed lugeda, siis läks osaleda organiseeritud tegevust kohaliku raamatukogu lugemist. Chen Shu eesmärk on selgitada sisu nad ei saa aru, slaidi publikule. Kui ei, siis nad saavad panna oma slaidide tagasi oma kontoris, kodus, paadis või isegi vannitoas mugavalt lugeda.
3. pilte paremini kui teksti ekspressiooni
Powerpoint lihtsalt, sest seal on palju lehekülgi teksti, ja ei saa olla põhjus neid kasutada. Informatsiooni hulk sisaldub slaidiesitlust tervet lehte teksti on raske võrrelda ainult pildi slaidi. Pane pilt slaidi asemel teksti, siis seletada seda pilti, inimesed leiavad, et see on palju huvitavam, kuid ka rohkem rikkalik teave.
See ka inimesed arvavad väärtuslikum kuulata oma kõnes, mitte ainult alla slaidi, mis võimaldab teil on rohkem võimalusi mängida.
4. täielikult mõista oma kõnes
Nagu "Oh! See slaidi siin teed" või "Ma tõesti ei tea, mida selle slaidi tahaksin väljendada" omamoodi kommentaar kõnes ei ole hea. Üldiselt publikule liige võttis aega ja vaeva, et kuulata oma kõnes, vähemalt ma loodan, et sa ei saa kulutada sama palju aega ja vaeva, et valmistada selle kõne. Võtke kellegi kõne, siis seisis otse poodiumil ja hakkas lugema sisu slaidi ei ole hea viis tööpäeva.
Kirjalikult tahvel ei ole hea, suurepärane lugu oli ahvatlev
Seadus ei ütle siis peab näitama üles kooskõlas sisu Blackboard viisil. Tegelikult isegi koolides, kasutamise Blackboard viis loeng ei ole huvitav üliõpilastele. Enamiku ajast, õpetajad neist kursused on õppekava sisu reaalse elu ühendada rääkida lugu õpilastele tõestada punkt. Mida sa tahad seda kuulda?
Ta on valmis kuulama tsiteerida kohtuasju nelja hooletuse? Või on parem kuulata lugu kellegi hooletuse tõttu tema hooletuse isegi prokuröride.
6. Chen Shu sisu on palju tähtsam kui valikut slaidiesitlust malle
Igal aastal ma tahan teha keskmiselt 80 korda kohtumisel sõnavõtuga, mingil põhjusel leiavad, igaühel on oma ainulaadne kohtumine nagu slaidi malli. Vastavalt Esitusviisist sa pead tegema ja mida sa teha erinev kohtlemine slaidi, muuta malli võtab 15 minutit kuni kaks tundi. See 2 tundi oleks võinud kasutada teistes rohkem sisukat tööd, näiteks, saate lisada sisu mõned konverentsi publiku huvi, mitte kulutada aega küsimus muutmise malli nagu publik ei hooli.
7. kõige paremini ära kasutada kolme-kordne liides
powerpoint kolmandik ekraani liides on väga kasulik valmistamiseks slaidid, kuid selle rolli ei saa asendada oma peaproov, rolli kolmandiku ekraani liides ei lase sa tead sisu kõnes kui järgmisele slaidile .
Press klahvi F5 ja seejärel projekteeritud kasutades powerpoint   ;. Kui te juba kasutate muster kolmandik ekraani vajutage "nihe  "   "F5" võti, kui saad hakata mängima praegusest slaidi.
8. Valige sobiv värv
Peamised märgitud eesmärk on levitada teadmisi, kui te kasutate slaidid must ja valge, tundub eriti valus hämaralt valgustatud ruumis, on raske edasi anda seisukohast publikule nagu nad tegid kogu kõne protsessi ma olen püüdnud põgeneda ekraani vaadata, otsida mujalt.
9. publiku hoolitseda puuetega inimeste
Enamik puuetega inimeste ei osale Chen Shu kõne, kuid mõned inimesed puuetega ikka osaleda.
Näiteks, kui te kasutate punane font sinisel taustal mõned inimesed värvipimedus, kes ei näe sisu, sest ekraan on hoida liigub nende arvates sisu punane mustal taustal Kohtasin sama probleem.
Oma silmad, punane sisu või isegi kaovad rohelisel taustal, kui olukord on täiesti punane ekraan, sel juhul punane sisu äkki suurem.
10.   valida sobiva suuruse
Nr 12 ekraanil fonte kui te postitatud Eriti minevikus, et oleks võimalik näha selgelt, kui see on nii, siis on pea liikumine tundub olevat liiga suur. 14 font peaks olema minimaalne nõue. Ideaalis ei kasuta fonte väiksem nr 18. Kuid see ei ole võistlus oli suurem font mäng kes kasutasid. Kui te olete just kasutades suurus 12 üks slaid, ei pea olema liiga närvis. Kaksteist slaidid väikeseid fonte kuid teeb oma esitlusi vaadata rohkem loetavust.

Autoriõigus @2017 GQAQA Q & A