Liige : Kasutajanimi |Registreerimine |Esita küsimus
Otsing
arvutivõrk - Elektrooniline digitaalse - loomulikult - ajalugu - elu - mäng - sport - joonis - meelelahutus - Vaba hobi - Kultuur ja kunst - kogukond - Teadus - Healthcare - Majanduse ja Juhtimise - põllumajandus - masinad - religioon - sõjaline - Emotion - piirkond - Teised kategooriad -
Red tagasi bambusest muru levinud Iidsetel aegadel
Külaline | põllumajandus 2017-07-07
[Esita küsimus ]
Ma pean vastama - Külaline | Kasutajanimi

Pilt :
Tüüp :|jpg|gif|jpeg|png| , Bait <1024KB
| Kontrolli kood :
Kõik vastused - 1
Külaline - vastused 2017-07-08
Minu küsimus on tavalises apteegis ah, mida iidse ühine see?Hiina on hajutatud Lõuna provintsides Guangdong, Guangxi, Hainan, Yunnan.
 
Peamine väärtus toimetamine
Red tagasi bambusest muru, on haruldaste ja ohustatud liikide, riiklikul tasandil, et kaitsta taimi.
Red tagasi bambusest rohi on ainus viis tõstke mürk kuraare puidust.
Curare puit on maailma kõige mürgine puu, bambusest rohi kasvab tagasi Hiinas, Yunnani Xishuangbanna ja Hainan Kang Hung   ;. (3 Zhang)   mis on antiaris selle valge mahla, kuid äärmiselt Qi Du, vaata veri surm. ainult punane tagasi bambusest muru saab seda mürki. kuraare puit piimmahl sisaldab väga mürgine ja kokkupuutel inimeste ja loomade haavad, mürgistus võib põhjustada halvatust südame, veresoonte suletud, vere hüübimist, ja isegi lämbumist, et inimesed ka nimetame seda "Antiaris." selles osas, avaliku sõnaõigust Xishuangbanna, mida nimetatakse "üheksa Kuhjatuina kukkusin maha", mis tähendab, et kui keegi puidu kuraare mürki, siis mine kõrge kell võtta ainult seitse sammu minna madal vaid kaheksa samme, kuid igal juhul läks üheksas samm, kukkusin maha tapetakse.Ma tõesti esinemise hirm südames, hirmunud! Niisiis, kui indiaanlased võitlevad ja korrata võitu, tappes sissetungiva vaenlase täis laipu, sisikond hinge fly matused, visalt hoida oma kodu ja oma elanud põlvkondade. Vastavalt ürikutes, 1859, Ida põlisrahvaste Indias ja Briti väed sõja nool on kaetud kuraare puit mahla on alati olnud tulistas õigusrikkujate, Briti sõdurid esimesel ei tea palju see nool, nooled olid ikka vapralt numbrilaud, kuid peagi langes surma, hävitamine Briti mürgitatud nooled šokeeritud. legendi järgi oli esimene avastati Xishuangbanna Yunnani provintsis kuraare puit on väga mürgine SAP Dai jahimees.Ühel korral jahimehed, millal jahipidamine on pressitud suur karu oli sunnitud ronima puu, karu saab veel igatsen teda, seejärel, näputäis meeleheitel, elu ja surma Hunter Jizhongshengzhi, purustades filiaali läheb torkiv karu ronida puu, tulemus ime juhtus äkki, karu korrusel ja suri kohe. Sellest ajast alates Xishuangbanna jahimehed õppinud kuraare mahla kohaldada kasutatava puidu nooled jahindus punane tagasi bambusest muru, on haruldaste ja ohustatud liikide, kolme riigi kaitsealuste taimede   ;. Antiaris, tuntud ka kui kuraare puidust Sankoh Antiaris taimed, on maailma puittaimede üks mürgine puu. see on kokku 4, kasvab troopilistes piirkondades Aasia ja Aafrika, sisaldavad väga mürgiseid piima.Hiina ainult Antiaris üks leitud Xishuangbanna, Lõuna Guangxi, Guangdong ja Hainani provintsid Lääne Yunnan ja teistes kohtades. Antiaris Pikk igihaljad puud, puu kõrguse kuni 30 meetrit. See tuleneb baasi on iga pagasiruumi pardal pikk külgmised juurte kasvu neli nädalat. õitsemist kevadel ja suvel, sügisel kanda väike punane puu nagu pirnid, muutub lillakas must küpsena. puu maitsed väga mõru, sealhulgas toksiinid, ei saa süüa. aastal Hiina, Antiaris on liigitatud kolme harva taimekaitsevahendite.
 

Autoriõigus @2017 GQAQA Q & A