Liige : Kasutajanimi |Registreerimine |Esita küsimus
Otsing
arvutivõrk - Elektrooniline digitaalse - loomulikult - ajalugu - elu - mäng - sport - joonis - meelelahutus - Vaba hobi - Kultuur ja kunst - kogukond - Teadus - Healthcare - Majanduse ja Juhtimise - põllumajandus - masinad - religioon - sõjaline - Emotion - piirkond - Teised kategooriad -
Kolm päeva valguse lugemine märgib väljavõte
Külaline | Kultuur ja kunst 2017-07-10
[Esita küsimus ]
Ma pean vastama - Külaline | Kasutajanimi

Pilt :
Tüüp :|jpg|gif|jpeg|png| , Bait <1024KB
| Kontrolli kood :
Kõik vastused - 1
Külaline - vastused 2017-07-11
Kolm päeva valguse lugemine märgib väljavõte koolid vajavad 10000 sõnadega, kui see võib kokku kraapima alla 5000--7.000 sõna!

See sisaldab teksti sees?
Lisatud: Mõned ah
Täiendavaid küsimusi: Kui palju on see sõna?
Sõnad: Conquest, ärkama, Dawn, rütm, armastus, pühendumus, tunnustust, plusse ja miinuseid. Lause: 1 annab armastus teadmiste, annab ere, andes tarkust, siis tuleb öelda, et teadmised on õnne, sest teadmised on kunagi puudutanud impulsi inimtegevuse või lihtsalt ei saa aru, muusika inimese elu! ".2 võimu teadmised on lõpmatu, siis on teadmised Helen loodud nende ime! 3. Üks on hinnata line, koostis, vorm ja värv kvaliteedi sisulise õppimine kogemuse kaudu. Kui mul oli selline nägemus Research lummatud inimest, mis on, kuidas õnnelik ah! 4. paljud teist, kes on silmad, kunstimaailmas on ikka maailma täiendavalt uurida
Raamatus Helen ütles: "Teadmised annab armastus annab ere, andes tarkust, siis tuleb öelda, et teadmised on õnne, sest teadmised on kunagi puudutanud impulsi inimtegevuse või lihtsalt ei mõista inimesi elu muusika !. " Tõepoolest, võim teadmised on lõpmatu, siis on teadmised Helen loodud nende imesid!
Helen on kahetsusväärne, kuid ta oli õnnelik, et on, sest on teada, et ta oli nii õnnelik. Pärast 19 kuud ta kaotas nägemise ja kuulmise, kaotas ta koos maailma, kaotanud kontakti, et noorte elu ei tea, kuidas rida tingimuslikud isoleeritud üksinduse, tema kummaline, ebaviisakas, ebaviisakas, kuni tema õpetaja Sullivan kõndis tema elu, õpetas teda lugeda, teha oma avamiseks vaimusilmas suhelda teistega. juurdepääs teadmistele üksildase Helen aru, et ainult teadmisi võib viia sillutatud Shining Path.Kui Helen taipasin, et "vesi" - pärast esimest sõna ta teadis, hakkas teadmisi, tugev soov maailma, ei saa oodata, et alustada lugeda, lugeda, nagu käsn pidevalt õppida elu ise teadmiste janu teadmiste tegi oma mõeldamatu monotoonne ja igav isegi õppinud saksa, ladina, prantsuse ja teistes keeltes, loe rohkem kui kirjanduslik ja filosoofiline meistriteos, õppida sisuliselt mõtet, et suured mehed ja targad.Ta võrdles õppimise Church Hill ronida järsud tipp langes uuesti ronida, iga natuke edusamme, on inspiratsiooni ja järk-järgult näha laiemas maailmas kuni hele pilved, sinine taevas, loodan harjale! See teadmine, nagu vikerkaar, süttib südamed Helen tuled valgustavad tema sisemaailma, Helen oli ka silla side ja selle maailma!.
Raamat, Helen õrna pintslitõmbed, kirjeldus looduse, inimesed raske uskuda keegi, kes on kurt-pime pen; ta läks ratsutamine, paadisõit, ujumine, juhtida saani või isegi üksi Moonlight paadi, raske nautida ilu tiigi järgmisel kuul; tema visiit muuseumi, "kuulates" muusikat või isegi "nautida" ooper .... ma olen kindel, et ta peab olema süda tunda siin maailmas, tema süda nautida elu kui need meist normaalsed inimesed. elada õnnelik, elada täis, mõtestatud live! Teadmised andis julgust elus on teadmisi andis talle jõudu vastu väljakutsed elu, nii et ta saab raskusi hämmastav sihikindlus, lõpuks leidsin ere elu pimedas.Kas teadmine, et ta oli üks usk: reaalsus on kahetsusväärne, kuid inimesed peaksid omama lootust, võitlevad jätkuvalt mida elu mõte, väärtus elu seisneb.? Inimese elu on lühike, tundub, et me ei ole kunagi mõelnud või ei suuda ette kujutada tuleviku maailma igapäevaelu laisalt, laisalt tööd, kogevad raskusi kaebuse kaebavad ebaõiglane Jumal. Sel moel, aastast aastasse, päevast päeva, aeg lendab nagu vesi, enam reprodutseerida vanasti, kui me vaatame tagasi, kas meeldejääv? Kas meeldejääv? Kui igaüks meist, kõik teadmised meelt põlema lamp, ma usun, et see maailm on helge!.
Helen, temaga raske, kuid õnnelik elu, tõlgendab elu. Tema elu on inimese ime, autobiograafia, tegi mind häbi, paneb mind teate.
Selles maailmas, miks ainult taastas kurdid hindame? Ainult pime Kingi päevavalgele? Anna meile kalliks elu iga päev, et rikastada elu, nautida elu! Helen ütles: "Minu eesmärk jõupingutusi leida teadmisi, mis aitavad vähe jõudu inimühiskonda."
Kui suur jõud teadmisi, mis võimaldab puudega inimene, inimene muutub kasulik inimkonnale, ühiskonnale kasulik. Kui igaüks meist võib see olla nagu Helen. Nagu Keller, tema eluajal teadmistejanu, vaadelda tegutsemiseks elu, hoiavad päevas Selle saavutamisel, sõbralik, energiline, innukas elada, kui palju rõõmu meie elus lisab, kui palju õnne ah!
Helen elu oli elanud pimeduses tuua valgust andis inimelu, ja ta tõestas seda võitu elu inimese julgus jätta maailma laulu kunagi unustada laule elu!
Loodan, et saate aidata

Autoriõigus @2017 GQAQA Q & A