عضو : ورود به سیستم |ثبت |ارسال درخواست
جستجو
- شبکه کامپیوتری - دیجیتال الکترونیکی - به طور طبیعی - تاریخ - زندگی - بازی - ورزشی - شکل - سرگرمی - سرگرمی های اوقات فراغت - فرهنگ و هنر - اجتماع - آموزش علوم - بهداشت و درمان - اقتصاد و مدیریت - کشاورزی - دستگاه - دین - نظامی - هیجانی - منطقه - دیگر دسته
پهنای باند کامپیوتر اتصال کند و آهسته است آهسته است
10-07-2017 شبکه کامپیوتری | مهمان
[ارسال درخواست ]
مهمان | ورود به سیستم - من برای پاسخ به

:تصویر
KB1024>بایت , |jpg|gif|jpeg|png|:نوع
:بررسی کد |
همه پاسخ - 1
11-07-2017مهمان - پاسخ
قبل از کامپیوتر به طور مستقیم به کامپیوتر پهنای باند تا حتی در و nbsp؛ و  ؛ و  ؛ و   ؛؛ و 360 در راهنمایی از این بوت چند ثانیه تعدادی از ثانیه از   بعد از بوت شدن در حال حاضر تبدیل به  ؛  ؛ در  ؛ در کامپیوتر احتمالا باید برای یک دقیقه صبر کنید در مورد آن انجام طور خودکار اتصال پهن باند و nbsp؛  ؛ در تنها پس از آن دهید 360 بوت 30 ثانیه از  ؛  ؛ و  ؛ و  ؛ در این است چگونه آه و nbsp؛  ؛ در خدا بزرگ

تجزیه و تحلیل دلایل اتصال پهنای باند آهسته
مشکل 1. ویروس
2. بوت برنامه های کامپیوتری بیش از حد، شما یک اتصال پهنای باند وجود ندارد و برنامه است پر شده است، و در نتیجه پدیده آهسته اتصال پهنای باند بوت کامپیوتر؛
3. خط شما در مورد که در آن در اینترنت، مانند خط شبکه ممکن است پیری، روتر و یا asdl آسیب گربه.
4. آخرین دلیل است که DHCP  ؛ در خدمات مشتری در تخصیص آداپتور شبکه IP به مشکلات تولید، منجر به دیگر وقت گیر است مشکل اتصال پهنای باند آهسته شده است.
5، آب و هوا جنبه کنترل تعلق، برای این تنها در کامپیوتر در خیرگی شود، انتظار برای حق آب و هوا است.
پس از یک راه حل بوت اتصال پهنای باند آهسته
در واقع، مشکلات بوت کامپیوتر مواجه می شوند در اتصال شماره گیری کاربران آهسته در جلوی چهار دلیل زیر، ما به شما میآموزد که چگونه به حل این مشکل عبارتند از:
1. مسمومیت کامپیوتر، البته، نیاز به نصب نرم افزار آنتی ویروس و یا تروجان ها ابزار قتل، اسکن جامع کامپیوتر است، و پس از آن برنامه های مخرب حذف، و سپس سعی کنید به کم اتصالات باند پهن هنوز هم نمی کند؛ در اینجا ما مجبور به استفاده Jinshan در نگهبانان تصاویر برای همه برای دیدن:
2. با استفاده از یک ابزار بهینه سازی کامپیوتر برای بهینه سازی آیتم های راه اندازی کامپیوتر، انجام تعدادی از نرم افزار استفاده می شود معمولا شروع در حال اجرا، سرعت بوت شدن بسیار سریع، منابع کامپیوتر آماده به کار، بیشتر، استفاده از سرعت اتصال پهنای باند شماره گیری بهبود خواهد منع نمی کند. به عنوان مثال: استفاده از Jinshan ورود بوت سیستم بهینه سازی یک دکمه، که برنامه ها و خدمات راه اندازی نیاز به بستن.
3. اگر سخت افزار است پیری، شما می توانید کابل شبکه خود را تغییر دهید و یا تلفن با ارائه دهنده شبکه خود را برای سخت افزار جایگزینی.
4. در مرحله بعد، ما در حال رفتن برای حل مشکل چهارم، که شده است، اختصاص یک IP ثابت را به NIC، بنابراین DHCP  ؛ در مشتری نمی خواهد که به او واگذار IP و وقت گیر به دلیل. اول، ما باز کردن خط فرمان، نوع دستور ipconfig، بنابراین ما می توانیم آدرس IP آدرس IP روتر و دستگاه را دریافت کنید.
سپس، صورت محلی بر روی متصل راست کلیک کنید، انتخاب کنید "خواص"، و سپس انتخاب کنید "اینترنت  ؛ در پروتکل (TCP / IP)"، و سپس "خواص"، قدامی به دست آورد به آدرس IP محلی، و آدرس آی پی روتر، پر که در آن مناسب، و در نهایت با کلیک بر روی "OK" را به صرفه جویی، پس از آن راه اندازی یک IP ثابت، اتصال پهنای باند کند که چگونه به انجام این مشکلات نگران نباشید.

GQAQA پرسش و پاسخ 2017@ حق طبع و نشر