Narys : Vartotojas |Registracija |Pateikti klausimą
Paieška
Kompiuterių tinklo - Elektroninis skaitmeninis - natūraliai - istorija - gyvenimas - žaidimas - sporto - figūra - pramoga - Laisvalaikis hobis - Kultūros ir meno - bendruomenė - Mokslas - sveikatos - Ekonomika ir vadyba - žemdirbystė - mašinos - religija - karinis - emocija - regionas - Kitos kategorijos -
Žalioji ridikėliai palieka pagelsta, kaip?
Lankytojas | Laisvalaikis hobis 2017-07-07
[Pateikti klausimą ]
Turiu atsakyti - Lankytojas | Vartotojas

Nuotrauka :
Tipas :|jpg|gif|jpeg|png| , Baitų <1024KB
| Tikrinti kodą :
Visi Atsakymai - 1
Lankytojas - Atsakymai 2017-07-08
Visada bus senąjį geltoną lapai

Vandens trūkumas lapų kraštas plaukai sausi.
Jei žalia krapų į dirvožemio vandens trūkumas, gali sukelti lapo kraštus sausus plaukus geltona, ir lapai nukristi. Todėl šiuo metu prie žaliosios krapų pilant pakankamai vandens poreikį.
Drėgmės gelsva lapija.
Jei žalia krapų į dirvožemį ar vandenį talpyklose per gausu, ir taip pat gali sukelti geltonus lapus, lapai atrodys gelsvas šviesos, net šaknų puvinio, Taigi, šiuo metu reikia sustoti laistyti, purią dirvą ir saikingai.
Saulės šviesa lapų vytimo.
Žalioji ridikėliai auginami vėsioje aplinkoje, todėl, ilgai dedamas ryškios šviesos spinduliavimo žalia krapai, lengvai sukelti pernelyg pavargę lapai glebti, pagelsti ir tada nukristi. Jums tik reikia turėti šviesiai žalios krapų vėsioje vietoje, ir tinkamą laistyti.
Tai tamsi naujų lapų geltonas.
Jei Scindapsus seniai patalpintą tamsiame, o ne gerai v ÷ dinamoje vietoje, tada žalialapėse chlorofilo dėlei stokos, ji bus geltona, ypač naujai auginami lapai geltona, šį kartą, jums reikia įdėti žalią krapų kietas, gerai apšviestą vietą.
Tręšimo per senų lapai nukristi.
Jei patręšti per daug krapų žalia, seni lapai kaupti perteklines maisto medžiagas, o tada bus pagelsta ir galiausiai nukristi. Šį kartą, siekiant sumažinti trąšų skaičių, praskiestas vandeniu ir pilti į dirvožemį ir trąšų.
Trešimo nepakanka šaknys ir lapai pagelsti.
mitybos Scindapsus trūkumas, nepakankamas tręšimas, gali sukelti lapų spalva blunka palaipsniui pagelsti, ypač lapų šaknys bus geltonos ir nukristi. Šiuo metu mes turime daugiau tręšimas.
Pastaba vėdinimo tinkamą temperatūrą.
Žalioji krapų auga aplinkosauginiai reikalavimai ventiliuojama kietas, žiema patalpų temperatūra ne per karšta, atkreipti dėmesį į vėdinimo, kitaip sausas karštis sukels žali lapai pagelsti, jums reikia daugiau vandens ir langai atidaryti vėdinimui, siekiant užtikrinti mitybą.
Atkreipkite dėmesį prisitaikyti prie pastebėtas aplinka.
Scindapsus prisitaikyti prie naujos aplinkos, bet ir apskritai apie 30 dienų laikas, kurio metu atskirų vyresnio amžiaus lapai bus rodomas geltona požymius, kurie yra normalu artėjant-laikotarpiu. Šiuo metu neturi būti pernelyg trokšta imtis priemonių, ir taip toliau iki normalaus, žalia ridikėliai augs stiprus kartu.
Paimkite jums Scindapsus apsaugos žinias: www_1818hm_com / Huamu parodyti /-884.html

Visos teisės saugomos @2017 GQAQA Q & A