Narys : Vartotojas |Registracija |Pateikti klausimą
Paieška
Kompiuterių tinklo - Elektroninis skaitmeninis - natūraliai - istorija - gyvenimas - žaidimas - sporto - figūra - pramoga - Laisvalaikis hobis - Kultūros ir meno - bendruomenė - Mokslas - sveikatos - Ekonomika ir vadyba - žemdirbystė - mašinos - religija - karinis - emocija - regionas - Kitos kategorijos -
Passage paslėptas penkių idiomos
Narys (LIUXIANJUN) | Kultūros ir meno 2017-07-07
[Pateikti klausimą ]
Turiu atsakyti - Lankytojas | Vartotojas

Nuotrauka :
Tipas :|jpg|gif|jpeg|png| , Baitų <1024KB
| Tikrinti kodą :
Visi Atsakymai - 1
Lankytojas - Atsakymai 2017-07-08
Vieną dieną, vaikas įdėmiai žvelgdamas į dangų, jis dėmesingai galvoti: Ah! Mes turime klestinčią mokslą ir technologijas, mes negalėjome padėti, bet priblokštas, Shenzhou! "Shenzhou! Mes tave myliu! "Shenzhou 7, nes nenuilstantis pastangas žemiški, tik Fei Junlong ir sėkmingas Nie Haisheng skrydžio; nes nenuilstantis tyrimų žemiški, Jūs metai profesorius, jis laimėjo aukščiausius apdovanojimus meteorologinius ratą ...... jis išaugo daugiau ir daugiau laimingas, negaliu padėti šokti kartu. Jis buvo laimingas, jis buvo laimingas, nes mes tiesiog nėra Kinijos "Rytai - Azija - Ligos - Kardifas !!"
Pridėta: Gilbertas šaukštelis klasė, mokytoja tegul ji įsiklausyti, tačiau ji neturi apsižvalgyti ir ji negalėjo gauti sau mokytojas, norėčiau kritikuoti ją prieš klasę, bet pasakyti, kad Gilbertas būtų pūsti.! Tada mokiniai spontaniškai nusijuokė, tada sakė sutartinai :. "! Mokytojau, net jei pūsti yra skanus", mokytoja pyksta, kad studentai neturi stovėti namo, tėvai ieškote rasti bet vaikai, Sixiaofeixiao žemas lankas su mokytoja: "Mokytojau, Tu mane išmokė gerą ah!" mokytoja sakė pergalingai: "Ar ne taškas siųsti dovaną" tėvai užimtas pinigai, bet jie patys Nėra nieko.Mokytojas tegul mokiniai apverstas, patyrusiam tėvų, apsiverkė ir teko eiti prašyti mokytojo vakarienė kortelės Gilbert namuose, mama barė savo :. " tu šiandien, todėl, kad jūs Hexibeifeng! "Gilbertas užtikrintai pasakyti:" Jūs ne mano mama, kodėl mane vadina? "Mama sakė:" Nemanau, kaip jūsų mama? "Gilbertas ir rimtai, sakė:" Žinoma, jūs nesate mama! Jūs esate mano mama! "Idioma šiek tiek daugiau, aš nerekomenduočiau jį!.
Papildomos :( pulkas) vaikai (laimingai) vaikščioti (viduryje) iš gatvės, ieško suknelę (puošnūs) pretty girls, ir visi muzikos (Grin) a. Pavasarį kovo, keturių gražus pavasaris, pavasaris. Mes nuvyko į Botanikos sodas gegužinė akis pamatyti pavasarį, gėlės ir lapai, girdėti Yingge išgėrė, daina ir juokas, tikrai gerą laiką su vienu ryškiai pavasario ah.
atidarė duris, švelnus vyras stovi tarpduryje, jis yra Sam, garsaus fleita žaidėjas atvyko visą kelią mama atrodė dulkių Samas malonu :. " Aš ne manau, jums tikrai ateis ! " Samas sakė: " aš pamačiau savo žmoną davė man laišką, aš ką tik baigė speciali kelionė atėjo paskutinis pageidavimų mažą Dick " jis atsisėdo, giliai įkvėpkite, fleita paspaustas lūpų. nuostabūs užrašai suverti kartu daina, skamba patraukli. mažai Dickas apsvaigęs klausytis, ir lėtai užsimerkė, jo veidas rodo nedidelį patenkintas šypsena. Sam veidą tuo metu, kai mes esame ašaros srautas skambėjo

Visos teisės saugomos @2017 GQAQA Q & A