Biedrs : Logins |Reģistrācija |Iesniegt jautājumu
Meklēšana
datortīkla - Elektroniskā digitālais - dabiski - vēsture - dzīve - spēle - sporta - skaitlis - izklaide - atpūta hobijs - Kultūra un māksla - kopiena - Izglītība Zinātne - Veselības aprūpe - Ekonomikas un vadības - lauksaimniecība - tehnika - reliģija - karaspēks - emocija - apgabals - Citas kategorijas -
Lēns platjoslas interneta piekļuves problēmu
Apmeklētājs | datortīkla 2017-07-10
[Iesniegt jautājumu ]
Man ir jāatbild - Apmeklētājs | Logins

Attēls :
Tips :|jpg|gif|jpeg|png| , Baits <1024KB
| Pārbaudiet kodu :
Visi Atbildes - 1
Apmeklētājs - Atbildes 2017-07-11
Pēdējo divu mēnešu laikā, mans mājas tīkls ir ļoti nestabila, ping   DNS pakešu zudums ir ļoti nopietns, lēns internets, optiskās šķiedras platjoslas ir 20M, kas sāk, lai uzlabotu ātrumu varēja sasniegt 20M tagad mērot ātrumu vairāk nekā 10 m, kā arī tikai e-pasta pielikumu augšupielāde, augšupielādēt pielikumus 5M pusstundu. Atkal, es biju saistīts ar mājas platjoslas bezvadu maršrutētāju, platjoslas maršrutēšanas tagad veido arī nav uz nolaišanās, pat neto tas kādu laiku, un tagad es varu tikai stand-alone tiešsaistē. Unicom sauc vairākas reizes, neizdevās tikt galā ar. Meklēju guru paskaidrot man, kā viņi tiek galā ar, kā var bezvadu maršrutētāju. Mail cik normāli?
Tagad, ja tikai tīkla līniju, jo tagad tīkla kabeli un docking ar sienu līnijas, punkts no sienas ir vaļā. Pietiekami, lai uz kādu laiku, un tagad mirt.

Es tagad tieši saistīta, jo pat maršrutēšanas pamata daļā, un tagad arī tieši saistīts ar pakešu zudums, tīkla lēna, es nevarēju pat mest pie sienas punktu, tiešo kabeļa amputēšana.

sazinājās ar

DNS pakešu zudumu, neatkarīgi no tā, cik augstu tonis, tīkla pakešu zudums palēnina

Ir automātiski iegūt Jā, Unicom automātiskā interneta pieslēgums,

Ja ne, labi pirms internetu, tuvākie divi mēneši sākās.

Lasīt, vai ne

Jā, China Unicom, viņi ieraudzīja, ka labie laiki nav optimistiskas, teiksim novērot, ir problēmas saistībā
Lai šo procedūru, situācija var uzlaboties:
1, 360 apsardzi veic "datora attīrīšanai" pilnībā noņemt datora atkritumus.
2, reset IE. Start - Control Panel --Internet   opcijas:
A, General - dzēst - viss pārbaudīts - Dzēst. Piezīme: Šī darbība atceļ daļu no automātiskās pieteikšanās uzstādījumus.
B, Advanced - Reset - pārbaudīt "Dzēst personiskos iestatījumus" - Reset - OK.
3, 360 apsardzes par īstenošanas "General remonts", "optimizētu paātrinājums", "Registry racionalizāciju" Fix sistēmas kļūdas, sakopt ļaunprātīgu plug-ins, uzlabot tīkla vidē.
4, DNS risinātāja kešatmiņas tīrīšana, vēlams sniegto adresi.
A, cache tīrīšana. Win taustiņš R, ievadiet   cmd   / k   ipconfig   / flushdns   noteikta.
B, vēlams adrese. 360, izmantojot "dota DNS" rīku, sistēma automātiski mainot vēlamās, alternatīvo DNS servera adresi, maršrutētājs, ja dators ir pieslēgts, netiek veikta "uzreiz ļāva", adrese ir iestatīts ieteikt maršrutētāju. 5, dators labi - Vadība - Device Manager - Tīkla adapteri - Veiciet dubultklikšķi uz "interfeiss" - Advanced "zaļās enerģijas", "Izslēgt   Wake par LAN", ir izslēgta.
6, ievadiet 360 manuālo pakalpojumu, ievadiet "lēns iekraušana lapas", lai atrastu risinājumus, izvēlieties atbilstošo programmu sarakstā, noteikt uzreiz, ievadiet "tīkla paātrinājums lēni", lai atrastu risinājumus, sarakstā, pēc vajadzības, izmantojot "Web Paātrinājums", "tiešsaistes spēles, lai paātrinātu ", un citas programmas, remonts nekavējoties.
7, 360 apsardzes par īstenošanu "pie tīkla aptieciņu", visaptverošu diagnozi par tīklu, lai redzētu, vai ir citas problēmas.
8, pārbaudiet kabeļa savienojumu kristāla galvas, slikts kontakts vai salauzt viegli atrast, atkal ar jaunu kristāla galvu piespiežot to.

Autortiesības @2017 GQAQA Q & A