Biedrs : Logins |Reģistrācija |Iesniegt jautājumu
Meklēšana
datortīkla - Elektroniskā digitālais - dabiski - vēsture - dzīve - spēle - sporta - skaitlis - izklaide - atpūta hobijs - Kultūra un māksla - kopiena - Izglītība Zinātne - Veselības aprūpe - Ekonomikas un vadības - lauksaimniecība - tehnika - reliģija - karaspēks - emocija - apgabals - Citas kategorijas -
Kā kļūt par kvalificētu padomdevējs?
Apmeklētājs | vēsture 2017-07-08
[Iesniegt jautājumu ]
Man ir jāatbild - Apmeklētājs | Logins

Attēls :
Tips :|jpg|gif|jpeg|png| , Baits <1024KB
| Pārbaudiet kodu :
Visi Atbildes - 1
Apmeklētājs - Atbildes 2017-07-08
Kā kļūt par kvalificētu padomdevējs? Viņš ir norūpējies par to saturu katra konsultanta vai aizņēmuma prasībām vecās prezidentu Wu Jieping akadēmiķis par to, kā kļūt par ārstiem: pētījumā, praksi, domājot. Sirdsapziņas pētīt un ievērot praksi, domāja.

1, apzinīgi mācīties.
Pirmkārt, mācīties zināšanas, klīniskās psiholoģijas zināšanas, katra skola psiholoģija diagnostiku un konsultāciju metodes un prasmes (lielāku uzsvaru uz to, jo īpaši tehniskās, vai pat pārāk daudz uzmanības);
Otrs mērķis ir apgūt pamatus, vispārējo psiholoģiju, cita pamata priekšmets zināšanām;
Treškārt, apgūt nepieciešamās zināšanas, dažādi disciplīnas humanitārajās un sociālajās zinātnēs, medicīnā, izglītības, filozofija, literatūra, vēsture, reliģija, mākslas, labi lasīt un zinoši.
Mums ir nepieciešama patiesa talants, skola, grāmatu-mācīšanos. Daudzi konsultanti trīs grāmatas par mācīšanos, nevis balstoties uz akadēmisko izglītību, ir ļoti ciets. Nevar dziedāt dziesmu, nevis kvalificēts psihologs, slavens savā augstākajā mācību iestādē ir iemācīt studentiem dziedāt, viņa pagātnes nevar dziedāt, vēlāk devās uz Itāliju, lai izpētītu, atgriezties vēlāk dziedāt, dziedāt ne tikai dziedāt, bet psiholoģiskais skola.
(Lasīt trīs konsultanti eksāmenu grāmatas, var būt tikai likumīgas, nav kvalificēti. Nepieciešams izlasīt vismaz 100 klasiskās psiholoģijas grāmatas, un mūžizglītību.)

2, ievērot praksē.
Pirmkārt, nepieciešamība apvienot dzīves pieredzi un profesionālo praksi, vienkāršākais ir psiholoģiskās zināšanas ikdienas dzīvē, darbs pats par sevi, citiem, lai risinātu ar savstarpējām attiecībām. Asociācijas konference pagājušajā naktī, es dzert, I citiem iespaidu, ka dzer visvairāk, patiesībā dzeršanas vismaz dzert daudz citu cilvēku, kas ir prakse psiholoģijas. nevar apstrādāt, un attiecības starp vīru un sievu, vecāki attiecībām, bērnu attiecības, attiecības starp kolēģiem, draugiem, attiecībām, protams, nav kvalificēts psihologs. Yang Fengchi nodarbojas ar psihologa konsultācijas 26 gadus, ģimenē vai ģimenei, sieva vai sieva, bērns vai bērns. savu drosmi šķiršanās, baidoties, bailes.Nav bail sāpināt citus, bet gan tāpēc, ka bailes no hurting savu ievainots citiem, bet arī ievainot sevi konsultēšana ietekmē darbības citiem, mums vispirms ir nepieciešams, lai izmantotu savu ..;.
Otrkārt, meklēt katru iespēju praktizēt klīnisko psiholoģiju, skolotājs var pa ceļam tur ir diezgan laba.

Treškārt, piekļuve psiholoģiskās konsultācijas pēc kvalifikācijas, vienmēr neatkāpjoties no klīniskās konsultācijas. Vai konsultantiem nepieciešams uzkāpjot uz plāna ledus, immersive bezdibenī. Tie, kuri uzskata sevi par kvalificētiem konsultantiem, kuri būtībā neizdevās. Tie, kas uzskata, ka viņiem nav kvalificēti konsultanti, kuri sāka zināt dziļumu psiholoģiskās konsultācijas, uzzināt psiholoģisko sarežģītību.
(West daudzi slaveni psihologi, konsultanti, būtībā mūža iesaistīta klīniskās psiholoģijas darbā, nevis no apmeklētājiem, jo ​​apmeklētājiem ir labākais skolotājs.)

3, domāja.
Pirmkārt, atgremotājiem prakse parādība, apvienojumā ar praktisku mācīšanās zināšanas. Bijušais psiholoģiskais uzvedība notiek, notiek, notiek pēc atkārtotas pētījumā apmeklētājs ir labākais skolotājs, viņš ir arī viņa skolotājs, jo viņa domāšana;

Otrkārt, pilnībā izmantot gadījumu diskusiju, psiholoģisko uzraudzībā resursus;

Treškārt, izmantojot individuālo un grupu pieredzes, tie ir līdzekļi. Tagad konsultanti ir ļoti laimīgi, ļoti daudz psiholoģijas grāmatas, pagātnē nav psiholoģija grāmatu. Kultūras revolūcija cīnīties par lietām buržuāziskās psiholoģiju, mums nav mācīties psiholoģiju. Pēc reformu un atvēršanu, tikai psiholoģijas grāmatas, viņu skolotāji un paši lasa grāmatas kopā.

Autortiesības @2017 GQAQA Q & A