Üye : Giriş |Kayıt |Soru gönderin
Arama
bilgisayar ağı - Elektronik dijital - doğal olarak - tarih - hayat - oyun - spor - şekil - eğlence - Boş hobi - Kültür ve Sanat - toplum - Eğitim Bilimleri - Sağlık - Ekonomi ve Yönetim - tarım - makinalar - din - askeri - duygu - bölge - Diğer kategoriler -
River Island üzerinde: Cennet hayalet sektörüne aittir? ! öğretmene River Island bir tanrı ya da kötü olunur?
Ziyaretçi | tarım 2017-07-10
[Soru gönderin ]
Ben cevap vermek zorunda - Ziyaretçi | Giriş

Resim :
Tip :|jpg|gif|jpeg|png| , Bayt <1024KB
| Kodunu kontrol edin :
Tüm cevaplar - 1
Ziyaretçi - cevaplar 2017-07-11
Budist Kullanıcıyı sor: ünlem bugün çağ dejenere, ve en parlak aşağı toprak psişik tanrıları var, ben buna kim dinler bilmiyorum? Kim hiç River Island duydunuz mu? Okul sonu onun ışığı kelimeler üzerinden online metnini okumak için gerçekleşmeden önce, Tanrı'nın bir Japon adam doğaüstü güçlere sahip dünyadaki turu ders söylenir, konuşmasının içeriği, bu dinden gerçeği çevrimiçi mevcut olarak kabul edildi, o sadece ayrıca hissetmeye başladı insanların en olmayan bir hayvan olarak reenkarne yok dedi, cehennem yok !! altı yeniden doğuş sadece bir metafor olduğunu söyledi: o Dharma parçası bazı gerçekleri karıştırma söyledi, ancak daha sonra, onlar yanlış bir şey buldum, o aslında söyledi Ray!En sarsıcı River Island Çin'in Liaoning Anshan dersleri sırasında bu yıl, aslında şunları söyledi: yararsız Buda, daha fazla insan bir Budist öğrenci Elysium konu hakkında, gerekirdi sorulduğunda çok şok hissediyorum Buda ezberden olamaz! demek - Paradise uzay topluluğu ----- sözler gerçekten tatmin edici olmadı hiç Elysium hayalet, basitçe çığır açan darbe göze alamaz ait çoklu, bu Buda mutluluk sayısız havarilerinden mavi ah rüyadan bir cıvata olduğunu !!!! saf arazi hayaleti topluluğu tarafından vuruldu olarak o görevden! ----- bu meydan okumaktır, açıkça üç klasikleri saf arazi, ah, meydan ne yazık zaman toplantı salonu, Budist müritleri olan birçok öğrenci onun böylece vardır yalan! Budistler terk etmiş ikna!Bu birçok kişi ile ilgili olabilir Dharmakaya bilgelik ah! . Ah onu durdurmaz Neden Amitabha Tezahürü! Onu bitmiyor ve insanlar kim kim inanmak bilmiyorsanız? Buda sonra böyle kötü öğretmenler olarak dejenere dönemi, Henghe Sha demek öngördü! Yani eski profesörü müritleri gelecek çözünürlük Ustalar şer bölünmesini ölme sürecinde: Dharma'ya Nehri Adası'nda yasaya göre insanların göz ardı doğaüstü güçlere sahip olmasına rağmen --- ama sözlerini ve aksine, daha sonra güvenilir, Nehir Adası'nda, netizens sormak? İster o kötü öğretmen ya da öğretmen mi?.

Böyle Şarkı Shipeng Zhang Lingyue, gibi birçok Çinli psişik uzman boyunca Ay eşi gözlemlemek, Zhu da doğaüstü güçlerin var, ama hiç bu kadar negatif Dharma! Ayrıca şiddetle Budizm dünyada kesinlikle mutluluk alandır teşvik yüksek enlem olduğunu! Bu yalnızca tek nehir adadır yeterince cesur, Cennet cesaret ve toplumun hayaleti eşdeğer! sözde "hayalet dünya" üç alt alemlerin biridir ve Budist kaydını Kutsal, hayaletlere Budist olduğunu "hiçbir ülke, üç alt realms" zıt ah!Öğrencilerinden, Nehir Island savundu Budist kaynaklarda Budist false yani sonradan değiştirilmiş sözü, antik rahipler Kwong baskılı iyi rehber yüzden sahte kullanarak sadık aldatmak için keşişler? Bir Budist yanlış ise, o binlerce yıl sonra, rahipler Zuohua eti çürümeye ya da kalıntıyı dışarı yakmak ve böylece nasıl açıklamalıdır etmiyor? Orada Wei Guoxing Liu Suqing ve diğer birçok Budist rahipler cennet dünyada İsviçre yeniden doğmuş ile gerçek bir hikaye süresini tahmin etmek, o zaman nasıl açıklanır?!Amitabha kardeşler cunku biz Dharma böyle kötü öğretmen olarak çağ, Bitiş biliyorum, dört tane daha hukuk, o zaman hiçbir sorun yoktur ve Dharmakaya bilgelik kötü Buda, diğerlerini iftiraya kim, o zaman çok trajik üzerinde retribution kim olduğunu bilmek de o büyük yalan olduğunu biliyoruz, Henghe Sha demek şeytan istisna değildir. Onun intikam doğal onun tarafından karşılanacaktır, başkaları gelince, sonuçta, bizim "ünlü" kişi çalmaz boşuna tavsiye edilmez, ikna etmeye ikna edebilir, bu bize sadece iyi etkilemez, içinden görüyorsun, kendi dürüst ezberden okuyabilirsiniz biz mukadder varlıkların başarıları geldiklerinde, artık başka şeyler kontrol etmek değildi, Amitabha hızlı başarı kardeşler diliyoruz.
Ek Soru: Fakat bu yedi milyar insan iç düşünceler dünyasına can RUH dünyada füg, aynı zamanda fikir, aslında Nehri Adası'nda sihirli güçler genişliğinde değil, olumsuz mesaj Buda ve İsa, tanık olduğunu söyleyen ve şimdi de Çin'de daha etkili olduğunu daha büyük nedeniyle, aslında rütbesi rahipler ve rahibeler bile bir dizi saflarına onu takip rahiplerin katıldı inanamıyorum, Budistler içine nüfuz etmiş, dünyada yaşayan bir Buda olarak anması! çok yanlış atı ustası var mı? Onlar beyinleri yıkanıyor? Neden bu kadar büyük bir etkiye sahip oldu? gerçekten Buda vücut bulmuş mı?
Eh, bunun için ben, metinden göreli terimler, Elysium benzer hayaletler, hayalet sektörünü tüm bazıları bağışlayıcı! İlk var istedi, yoksa gerçekten sorun değil, sadece söylemek, bu tür olabilir! Değilim dolayısıyla nehir kıta üzerinde anlaşmaya, ne de sadece söylemek orada size katılıyorum: !! metin fazının adıdır, oyun varlıkları da dahil mecaz, olduğu gibi, her birine bakın o zaman Buda varlıklar anlamak ancak kelimeleri kaydedildi olduğunu Buda kendini anlamak, onun eski kelimelerin herhangi bir kayıt vardı? Ne söylememi istiyorsanız:! Cennet büyük kokulu osuruk, ama böylece, bu nasıl?!İtirazın değil mi? Eh, kızma, Eh anılan kalbi merak etmeyin, size cennet büyük kokulu osuruk olmayan bazı argüman hakkında konuşmak, bana sözde sağ senin yorumunu dinleyelim? ! Bir açıklama Eh, sübjektif hayal eden alevli Wang Xin ne sonunda cenneti değil midir hayali olan boş kötülük! Bildiğimiz bu adla kırık Kırık Elysium testereyle edilir Anlayacaksın o! klasik istismar, istismar hatta konuşmayı kötüye bilerek başkalarına açıklamak gösterdi, doğru anlamak, baş aşağı kötülük bu yaramazlık oldu? ! Budizm, birçok "kötü çocuklar" canlılar, kendi yorumuna yanı sıra Budist kutsal tüm yanı sıra neyi ustaları üst düzey rahipler dahil bir hazine olarak eşek dolu bulunması halinde!Bilmiyorum, henüz biraz mü? !!Ek Soru: Bir Budist kişi olduğundan, terim Wen Ming bilmeli, değil mi? Yani bir metafor olarak "osuruk" can? ! ben, sen cennette inanmıyorum bakma, hazır Ming Zhong sonra gelecekteki nereye? Bensiz Tüm fenomenler Nirvana sessizlik, kırık ego ihtiyaç vücudunuzun olduğunu .... kaç sıradan bir kişi kim yapabilir unutma? Saf Land ait bütün Saf Land ek olarak, aynı zamanda hangi seçeneklerin zamanımız var, demektir, Bin olmuştur Wan teorisi: Saf Arsa Dharma gerçekten zor mektubu anahtarıdır, ancak Buda söyledi?
Kardeşler, ama bu gerçekten River Island becerikli, yetenekli RUH füg Dünya, aynı zamanda yedi milyar insan iç düşünceler dünyasına fikir değil, negatif bir mesaj Buda ve İsa, tanık olduğunu söyleyen ve şimdi de Çin'de giderek etkili olduğunu daha büyük, dünyada da onun Buda tanınan aslında rütbesi rahipler ve rahibeler bile bir dizi saflarına onu takip rahiplerin katıldı inanamıyorum, Budistler içine nüfuz etmiş! O kadar çok yanlış ata hakim mi? Onlar beyinleri yıkanıyor? Neden bu kadar sihirli vardır? gerçekten Buda vücut bulmuş mı?Cennet hayalet değil çevreler olduğunu! Amitabha kırk tarafından dünya yaratılır sekiz istekli kesinlikle da hiçlik ait olmalıdır konuşan.
Bazı usta şef çok iyi bir test gerçekten değil için, sadece onun sözleri ve eylemleri ile Buda'nın öğretileri Buda bu iyi öğretmen olarak öğretilen, ya dinleyen olmayacak şekilde olmadığını görmek için. manevi uygulayıcıları sürece Gautam Buda Mieduo gitmeden önce "dört yasa" temeli uygulamaya gibi uygulamalar sırasında bir öğretmen yapmak için belirli bir kişiyi yok gibi.
"Dört yasası" dır:
İlk olarak, kanuna göre insanların göz ardı;
İkincisi, dil uyarınca adalete başarısız;
Üçüncü olarak, salih olamaz uygunsuzluğun anlamlarına göre;
Dördüncü olarak, bilgelik başarısız bilgisine göre. Ve nbsp;

Telif hakkı @2017 GQAQA S & C