Член : Ввійти |Реєстрація |Відправити запитання
Пошук
Комп'ютерні мережі - електронний цифровий - природно - історія - життя - гри - спортивний - фігура - розваги - вільне хобі - Культура і мистецтво - співтовариство - Освіта Наука - здоров'я - Економіка і управління - сільське господарство - машини - релігія - військовий - емоція - область - інші категорії -
Як написати спостереження лікаря в сільській місцевості, рекомендується для роботи в сфері громадської охорони здоров'я
Відвідувач | історія 2017-07-10
[Відправити запитання ]
Я повинен відповісти - Відвідувач | Ввійти

Картинка :
Тип :|jpg|gif|jpeg|png| , Байт <1024KB
| Перевірте код :
Всі Відповіді - 1
Відвідувач - Відповіді 2017-07-12
                                                                    спостереження лікаря рекомендується для сільської роботи в сфері громадської охорони здоров'я
 
            а, міста і села, щоб прискорити інтеграцію управління охороною здоров'я
І активно сприяти інтеграції міських і сільських вирівнюванню базових суспільних послуг, жителі сільської місцевості, повинні отримати таку ж якість послуг охорони здоров'я в громадах і міських жителів в даний час нижче стандартів сільських лікарів новий спосіб цільової підготовки бажано, привести до погіршення якості обслуговування і ці люди шляху в майбутньому виникає проблема.У Шанхаї та інших економічно розвинених районах, сільські лікарі, як здоров'я «воротаря» сільських жителів слід поступово ввести їх в управління центром інтеграції служб охорони здоров'я спільноти, повинні підготувати реалізацію сільських клінік, громадських центрів здоров'я по загальній раковині команди в село кімната здоров'я, практикуючий лікар або помічник лікаря, щоб поступово замінити село, здоров'я село поступово перетворюється в общинних медичних послуг станції, лікарні та клініки дійсно стали, реалізація справжнього значення комплексного управління. в даний час, в деяких районах були проведені реалізовано, але як і раніше необхідно збільшити обсяг інвестицій і, зокрема, має територіальне (село), ​​пов'язані з персоналом, щоб забезпечити 24-годинний заклик про допомогу може реагувати швидко.Рекомендуються введення сільських громад будівельних стандартів медичного обслуговування станції, усунення 3-5 років, двоїста структура медичних послуг. В той же час з метою сприяння розвитку всеосяжної реформи, перетворення сільських сервісних моделей лікарів, і постійно покращувати рівень сільських лікарів і практичних навичок селян в службі..
По-друге, збільшення доходів сільських лікарів і безпеки
Реалізувати уряд на службі громадської охорони здоров'я на посаді спеціальних субсидій для сільських лікарів, сільських лікарі рекомендують чіткі стандарти Шанхая основного доходу, створення здоров'я та сільські житель «гейткіпер» функцію відповідно до програми сільських лікарями службової атестації, практичною реалізацією основних сільських лікарів заробітна плата і оцінка результатів діяльності, щоб стимулювати ентузіазм лікарів у сільській місцевості, доходи сільських лікарів значно покращилися. Для нового вищого і вищої освіти сільських лікарів, з посиланням на рівень доходів середнього персоналу служби медичного центру доходу співтовариство, для майже «відставного» земського лікаря, ви повинні платити доповнення «страховий міста» плату, щоб мати «пенсію» земський лікар не дає низьким на «страхування міста» лікування.
По-третє, поліпшити сільське навчання лікарів і систему оцінки
Заохочуйте сільських лікарів для участі в в обслуговуванні ступеня освіти, забезпечення сільських лікарів повинні виконати певні години навчання роботи на рік, сільських фермерів за допомогою сучасних дистанційних освітніх мереж та інших видів інтернет-мереж, але і на регулярній основі більш високої короткостроковій ротації Community Health Center.Навчання має виділити практичності, не повинні доктринером, зміст може бути широко розповсюдженим захворюванням, громадської охорони здоров'я, раціональне використання лікарських засобів і комп'ютерних операцій і інших аспектів знань і навичок, громадських центрах здоров'я, щоб організувати і створити умови для сільських лікарів зберігаються час освіти, повинні послати лікаря загальної практики, в свою чергу розміщені села керівництво здоров'я лікарів у сільській місцевості для проведення належної безпеки «незначні травми незначні хвороби» діагностика, лікування і основним медико-санітарної допомоги, призвело до поліпшення бізнес-навичок сільських лікарів..
Дослідити механізм оцінки третіх сторін, міські відділи повинні здійснювати контроль і оцінку графства сільських лікарі працюють на регулярній основі, приділяючи особливу увагу механізмів здійснення політики для районів оцінки та округів.
По-четверте, заохочувати пенсіонерів медичного персоналу низового рівня
Розробка відповідних стимулів, щоб зламати міський та сільський персонал охорони здоров'я бар'єрів, відкрити закритий стан сільських лікарів рядів сільських лікарів, щоб зняти кайдани особистості, безперешкодного потік талантів каналів. Є плани по набору деяких випускників з різних вищих навчальних закладів, щоб збагатити сільський лікар команду; харчові добавки і абсорбують більше практикуючі (помічник) лікарі в роботу сільських клінік, заохочувати вторинний або навіть третинні лікарні медичного персонал низових пенсіонерів, на околицю послуг для фермерів. Це допомагає постійно підвищувати рівень лікарів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості, а й вирішити проблему нестачі лікарів у сільській місцевості персоналу районів.
По-п'яте, вдосконалення системи підтримки сільських лікарів
Ризиковані лікарі в сільській місцевості, відсутність страхової допомоги механізму. Якщо виникають медичні суперечки через порятунок ризику механізм відсутній, сільські лікарі працюють вкрай ризиковані. Активно направляти комерційні страхові компанії для участі в сільській недбалості страхування, знижуючи ризик сільських лікарів медичної практики. ПОДАРУНКИ район фінанси, сільське фінансування, на південь від села загального зобов'язання, і закликають всіх до практики норм, ретельне лікування.
Зміна і вдосконалення законів і нормативних актів, здійснення практичних лікарів має бути адаптованим до системи місцевих умов, дати медичному персоналу невимушеній робочу середовища. Створення рівнів районних, селищних та сільської, як лікар інтеграція механізми, відповідні розслабити вік і освіту практикуючих лікарів країн-учасниць іспиту.

Авторське право @2017 GQAQA Q &