Członek : Login |Rejestracja |Wyślij pytanie
Szukaj
sieć komputerowa - elektroniczny cyfrowy - naturalnie - historia - życie - gra - Sport - figura - rozrywka - hobby rozrywka - Kultura i Sztuka - społeczność - Nauka Edukacja - Healthcare - Ekonomii i Zarządzania - rolnictwo - maszyny - religia - wojskowy - emocja - region - Inne kategorie -
Stopniowanie znaleźć firmę archiwów powiązanych w Radzie Społecznej
Gość | historia 2017-07-10
[Wyślij pytanie ]
Muszę odpowiedzieć - Gość | Login

Obraz :
Typ :|jpg|gif|jpeg|png| , Bajt <1024KB
| Sprawdź kod :
Wszystko odpowiedzi - 1
Gość - odpowiedzi 2017-07-11
Po ukończeniu studiów właśnie szuka jednostek powiązanych pliki na lokalnym i Społecznej Rady, udał się do pracowników rządowych zrobić żadnej kontroli nad archiwum, obecnie w pracach rządowej na okres jednego roku, a potrzebują pozytywną rekomendację, aby wrócić do domu jednostki stowarzyszone zostały odpisane, nie wiem jak się ten pozytywny stan ocena kadrową, nie ma ludzi i miałem podobną sytuację, szukając odpowiedzi.

Po ukończeniu zapisywania plików problemy związane z odpowiedzią na rynku talent:
1) jednostki absolwent nie znaleźć (lub podyplomowe), może iść do szkoły lub pracy, gdzie rynek talent połączony plik, nie odrzucić plik. Kadr rynku Talent są prowadzone, to jest oficjalna agencja, która jest ministerstwo, ma archiwa areszt, prawo do zastosowania pozytywną ocenę, umieszczona tam przynajmniej jest bezpieczeństwo, ale przypomnieć, że po zakończeniu pracy w czasie, aby znaleźć procedury zatrudnienia, w celu umożliwienia pozytywnej oceny w odpowiednim czasie, aby ułatwić formalne zmobilizować tyle. Jeśli bez pracy, ale także pamiętać konto zbiorowe należy do centrum wymiany talent czasowego zamieszkania, jest termin dwóch lat, ukończył ponad dwa lata nie może nadal obsługiwać, i staną się „martwy plik.” należy pamiętać, aby radzić sobie z.Można zastosować się do walki z powrotem do pochodzenia, w celu uniknięcia utraty plików..
2) znaleźć jednostkę po studiach znaleźć pracę mogą być pewni, że lokalny rynek talent zakotwiczone i zakotwiczone na rynku pracy mogą otrzymać osobiste pliki ręką. Datę rozpoczęcia przechowywane na rynku talentów, możemy liczyć na staż. Nawet po rozwinięciu gdzie indziej, można również wysłać Diaodang Han, łatwo przenosi się do nowej pracy na rynku pracy. to nie wpłynie na pracę na ziemi, to nie wpływa na tytuł „promocji”, ale również ciągłą długość obliczeń usługowych, płynnie pełna zbieżność. tutaj jest uwaga, że ​​chodzi o to, aby znaleźć pracę, jeśli pierwsza jednostka bez dokonywania przez cały rok, a nie żądać rynku talent pozytywną ocenę, to straci status kadry.Więc jeśli mamy wyjść, musimy czekać, aż po nasze pierwsze zadanie zostało wykonane w ciągu jednego roku, aby zastosować pozytywny stan ocena kadrową..
3) znajdują się urządzenia po ukończeniu studiów, a następnie zrezygnować do innych miejsc, w których nie jest uwaga, że ​​punkt: niektórych częściach rynku pracy w ciągu pięciu lat, jeśli nie ma cross-file opłaty za składowanie, cła rynek talent zachowania archiwa zostaną automatycznie usunięte pliki będą zostały uszczelnione, nasze archiwa staną się „martwy plik” (35 lat, zanim będzie można aktywować plik, po 35 roku życia, kłopoty)!
Po ukończeniu inicjatywy archiwum walczyć z powrotem do pochodzenia:
Niezależnie od tego, czy uczestniczyć w pracach, można wziąć z powrotem do ich krajów pochodzenia kadrowa lub talentu rynku, po prowincji kłopoty, mimo wszystko, ponieważ jeśli istnieją rzeczy można pozwolić rodzice pomogli obsłużyć. Pliki na rynku pracy do domu, po pracy w polu nie będzie występować po ucisku, z jednej strony i nie trzeba plik działać, nawet jeśli jest znaleźć przedsiębiorstw państwowych, do służby cywilnej, zespół wysłał list do swojej rodzinnej rynku talentów będą mogli przesyłać pliki ,
 
Jeśli przypadkowo stają się martwą formaty plików jak to zrobić? Nie martw się, szukać sposobów
Okres pracy 1. Absolwentów od dwóch lat, takich jak plik brakuje, nie ma powodu do obsługi wymaganych procedur zgłoszenia i stać się «martwy plik», a nie więcej niż dwa lata kariery po ukończeniu studiów (w niektórych miejscach jest kariera okres 3 lat), może bezpośrednio na rynek pracy przejść przez procedury zgłoszenia. W ciągu kariery można śledzić status non-zwykłych absolwentów szkół wyższych w uczeniu się, aby nosić legitymacje, świadectwa akademickich, broszury i inne materiały do ​​ponownego zastosowania archiwum! Ale założenie jest nie więcej niż 35 lat!
2, pliki pozostaną w ludzkich agencji usługowych więcej niż pięć lat nie przeszkadzało, zaledwie wypełnionych opłat depozytowych, zakończone odpowiednich procedur, można go wyprostować relacje między plikami.
3, aby przynieść własne archiwa skonsultować się z agencjami pracownicy jak najszybciej, jeśli portfel jest otwarty, jakie dane trzeba przejść przez odpowiednie służby w celu sprawdzenia, czy utraty danych plików, ale również do oryginalnych jednostek w celu uzupełnienia i potwierdzenia.
4, „quit” będzie mieć długotrwałe starsze pliki w oryginalnej procedury konwersji plik nie stosuje się, w porozumieniu z oryginalnego zespołu, zrezygnował po rozwiązaniu pozostałych problemów w celu terminowego akt przekazanych.
 
Środki ostrożności
Po ukończeniu pliku nie może być umieszczony w swoje ręce. Mogą być przechowywane w szkole, uczniowie osobowe, na rynku pracy, urząd pracy, urzędy powiatowe, Rekrutacja, czy martwe pliki
Po ukończeniu studiów, jego pierwsza praca, czy plik do jednostki lokalnych centrów doskonałości, musimy pamiętać, aby wysuszyć przez rok, a następnie zastosować pozytywną rekomendację do jednostki lub personelu, stanu kadr.
 
Rola archiwum
  1, pozytywna ocena, w celu uzyskania statusu kadry. W pierwszych jednostek do pełnego zatrudnienia w roku, aby zastosować pozytywną ocenę, będzie ona uzyskać tożsamość kadr.
            2 PubMed;
      ;;;       3, egzamin służby cywilnej, nie ma akta osobowe, nie ma sposobu, poprzez badanie tej politycznej off.
            4, tytuł zawodowy, jeśli żadne pliki, nie masz statusu kadrową, nie ma wykwalifikowanych tytuł zawodowy. Często tytuły i płace i domowego integralną hak (Tianjin jest jeden taki). Tytuły, ale także praca o masie!
      ;;;       samo miejsce 5, świadectwo testy, takie jak rachunkowość egzaminów zawodowych kwalifikacji, badania wymagane i akt osobowych, bez plików personalnych, zastosować można zgłosić się na nie.
            6, stosuje się do aktu urodzenia, trzeba archiwizować mężczyzna trzymał miejsce otwarte małżeństwo i wychowywanie dzieci, nie wiem, gdzie się zgłosić, jak jedziesz!
            7, aby wyjechać za granicę na wakacje, żadnych plików, nie może spełnić polityczne
            8, ubezpieczenia na starość. Praca wiek, musi złożyć! Aby otrzymać rentę po przejściu na emeryturę, należy zapisać plik, czy kompletna, będzie to również wpływ na poziom emerytur. (Według dokumentów wprowadzonych w 2010 roku, a od 1 stycznia 2011 roku, nie może złożyć osoba faktycznie zapłacona do wieku emerytalnego dla procedur emerytalne, ale proces ten jest bardzo kłopotliwe w obsłudze).
            9, kilka dużych miast, takich jak Szanghaj, o pozwolenie na pobyt, pod warunkiem, że plik przeniesiony do Szanghaju. Nie ma żadnych plików, nie ma mowy o pozwolenie na pobyt, nie ma sposobu, w Szanghaju w górę.
          10, w przedsiębiorstwach państwowych, instytucje publiczne muszą złożyć, ale jest to bardzo ważny materiał. Jeśli nie złożyć terminowe lekarstwo, to będzie dobry jednostka drzwi zamknięte do ciebie.
          11, subsydia mieszkaniowe wypłacane
          12, przyłącz się do zabawy ligi.

Prawo autorskie @2017 GQAQA P & A