Członek : Login |Rejestracja |Wyślij pytanie
Szukaj
sieć komputerowa - elektroniczny cyfrowy - naturalnie - historia - życie - gra - Sport - figura - rozrywka - hobby rozrywka - Kultura i Sztuka - społeczność - Nauka Edukacja - Healthcare - Ekonomii i Zarządzania - rolnictwo - maszyny - religia - wojskowy - emocja - region - Inne kategorie -
Komunikat do młodego czytelnika recenzji książki
Gość | Kultura i Sztuka 2017-07-10
[Wyślij pytanie ]
Muszę odpowiedzieć - Gość | Login

Obraz :
Typ :|jpg|gif|jpeg|png| , Bajt <1024KB
| Sprawdź kod :
Wszystko odpowiedzi - 1
Gość - odpowiedzi 2017-07-11
Komunikat do młodego czytelnika recenzji książki 100 słów

100 słów
Dodano: pilne !!!!!

90 słów
„Dla młodego czytelnika” uczynił mnie bardzo poruszony, a teraz czuję się głęboko, miłość jest życie w przekonaniu, jak również wgląd w Bing to słynne powiedzenie :. „serce jest zimne, łzy są gorące z; serca, krzepnięcia świata, łzy, delikatny świat „w życiu, wszyscy potrzebują miłości, trzeba być kochanym miłością chciał być koniecznością życia bez miłości, niebo jest ciemne; ... bez miłości, życia jest zwiędły.Ilekroć widzieliśmy tylko cennym Dzika aresztowany, zginął, wrzucony do zimnej klatce wydał oburzony gniew od serca; za każdym razem możemy ignorować podnóża stworzeń, z podniecenia w ich kontaktu z żywnością kiedy oni stawać na nogi, dno mojego serca wypełniona śladu fal myślę, że to jest miłość człowiek ma miłości, można dokonać słabym człowiekiem stać silny; .. miłości, można zrobić skandaliczne osobę stają się mili..
Dodatkowe pytania: tak długo, jak 100 słów
Pytania dodatkowe: komunikacja
Dodano: wyciąć ten temat
Dodatkowe pytania: które słowo 90
Dodał: „Resent młodych czytelników, autor Bing” zimowy urlop, nie mam nic innego, następnie do biblioteczki matki ukorzenia się, nagle oczy zapalają się, powiedziałem sobie Bing babcia jest moje najbardziej podziwianych ludzi. więc muszę patrzeć w górę. powoli znalazłem wewnątrz przede wszystkim o tym, jak napisać pisania treści, a mój poziom piśmie prostu słaba, więc poważnie ponownie. talk babcia Bing Xin pisanie musi być skupiony, odpowiedni poziom szczegółowości, ale także przedstawiany obraz betonu, ludzie patrzyli jakby ziemi, to uznać za dobry skład. pisanie nie jak działa konto na uwadze, jak piszesz, że jest interesujący rzecz.Jeśli pisanie jest jak działa konto, a następnie właściciel piśmie na świecie nie jest wszystko jedno? Wszyscy myć zęby codziennie, umyć, zjeść, jeśli każdy piszę, piszemy co to znaczy? Mam pisząc tę ​​wadę, przyszłość postaram się je poprawić. Kolejnym punktem, moje pisanie nie jest dobra. Będę poważnie kaligrafia, aby wzbudzić moje pisanie. czytam tę książkę, musi być uznane za jak moja babcia mówi dziecko, jak Bing, zwracając uwagę w klasie, a bardziej optymistycznie pozalekcyjnych książki, aby zrobić dobry, wykształcony następca nowego stulecia..
Pytania dodatkowe: komunikacja
Dodatkowe pytania: Nie powiedziałem tę książkę
1 „do młodego czytelnika” uczynił mnie bardzo poruszony, a teraz czuję się głęboko, miłość jest życie w przekonaniu, jak również wgląd w Bing to słynne powiedzenie :. „serce jest zimne, łzy jest gorąco, serce, krzepnięcie świata, łzy, delikatny świat „w życiu, wszyscy potrzebują miłości, potrzeba bycia kochanym jest uważany trzeba kochać życie bez miłości, niebo jest ciemne, bez miłości ... życie jest zwiędły.Ilekroć widzieliśmy tylko cennym Dzika aresztowany, zginął, wrzucony do zimnej klatce wydał oburzony gniew od serca; za każdym razem możemy ignorować podnóża stworzeń, z podniecenia w ich kontaktu z żywnością kiedy oni stawać na nogi, dno mojego serca wypełniona śladu fal myślę, że to jest miłość człowiek ma miłości, można dokonać słabym człowiekiem stać silny; .. miłości, można zrobić skandaliczne osobę stają się rodzajem.                                                                        2, zimowy urlop, nie mam nic innego, następnie do biblioteczki matki ukorzenienia się, nagle moje oczy świeci się „ponowne przesłanie młodych czytelników, autor Bing! „powiedziałem do siebie. Bing Xin babka była moja najbardziej podziwianym mężczyzną, więc muszę sprawdzić. Okazało się, że powoli większość zawartości wewnątrz jak napisać esej a mój poziom pisania prostu słaba, więc poważnie ponownie. Bing Xin babcia mówienie, pisanie musi być skupiony, odpowiedni poziom szczegółowości, ale także przedstawiany obraz betonu, ludzie wyglądał tak, jakby ziemia to uznać za dobry skład.Nie pamiętam pisanie jak działa konto, jak, napisz co uważasz za interesujące. Jeśli pisanie jak działa konto, a następnie właściciel świat pisze to nie wszystko jedno? Wszyscy myć zęby codziennie, umyć, zjeść, jeśli każdy piszę, piszemy co to znaczy? Mam pisząc tę ​​wadę, przyszłość postaram się je poprawić. Kolejnym punktem, moje pisanie nie jest dobra. Będę poważnie kaligrafia, aby wzbudzić moje pisanie. czytam tę książkę, musi być uznane za jak moja babcia mówi dziecko, jak Bing, zwracając uwagę w klasie, a bardziej optymistycznie pozalekcyjnych książki, aby zrobić dobry, wykształcony następca nowego stulecia..

Prawo autorskie @2017 GQAQA P & A